Zeptali jsme se Kamily Nývltové

18. května 2008 v 14:26 | míša |  ♥ Kamča na Chatech
Napadlo mě položit několik málo otázek Kamile Nývltové a tak jsem jí napsal email a zeptal se. Co Kamila odpovídala si můžete přečíst níže.

Když si teď v neděli stála Kamilo před porotou v duelu proti skupině All X, jaké si měla pocity? Myslela si, že porota rozhodne spíše pro tebe nebo pro All X? Jaké sis dávala šance?
Když jsem stála na podiu a věděla, že musím po druhé zpívat, tak jsem si to maximálně užila. Bylo to nádherný. Potom přišla ta horší část - vyřazení. Ze začátku jsem si myslela, že Gábina vyhodí ALL X, ale po jejím způsobu úvodu (řečech o zpívání a nezpívání), jsem věděla že jdu já.
Gábina Osvaldová nakonec rozhodla o postupu All X a tebe ze soutěže vyřadila. Co si myslíš, že bylo důvodem jejího rozhodnutí?
Nevím a nějak to ani neřeším, jediný co mě napadá, že dalapřednost zábavě! Jinak nevím, ale bylo mi to moc líto!
Jaké máš plány do budoucna? Plánuješ nahrát a vydat svoje CD? Máš už nějaké nabídky od producentů?
Určitě plánuju vydat CD, ale to nevím kdy bude, je to vše o penězích! Musím mít kolem sebe dobré lidi, kteří mi budou pomáhat, a hlavně najít někoho, kdo by mi ho chtěl natočit!
Slyšel jsem, že bys měla v září nastoupit na Ježkovu konzervatoř je to pravda? Budeš se při studiu dále aktivně věnovat zpěvu a tanci?
Ano mám tam nastoupit na obor muzikálové herectví a zpěv. Takže zpěvu a tanci se budu určitě dále věnovat! To vím na 100%!
Plánuješ nějaké své živé vystoupení?
Ano určitě, ale všechno je zatím v jednání, je to nyní trochu složitější, jsou nějaké smlouvy a tak. Ale teď 14. 6. 2008 budu poprvé vystupovat na benefiční akci pro můj Bonifác, to se už moc těším.
Díky soutěži X Factor jsi teď hodně známá, jak to na tebe působí? Máš radost, když tě lidé na ulici poznávají?
Já nevím, já si to ani moc neuvědomuji, ale je to moc hezký, když vidím, že mě lidé poznávají. Ale já osobně si připadám furt stejná. Ale určitě mi dělá radost, že mě třeba někdo pozná, ale není to zase tak horký, že by se každý otáčel. Nejvíc jsem ráda, když mi lidé říkají, že jim budu v neděli na soutěž chybět a že se jim moc líbí jak jsem zpívala a že mě fandili a tak…
Kdo si myslíš, že celý X Factor vyhraje? Koho tipuješ?
Tipuji buď Jiříka (mého taťínka) a nebo Ondru (to je zase bráška) založili jsme si tam takovou rodinku, ještě chybí Martinka (to je moje maminka) :-)
Co se ti na soutěži X Factor nejvíce líbilo?
Asi to že jsem měla možnost si vyzkoušet něco nového a poznat plno nových lidí. A hlavně, to že jsem nasbírala plno zkušeností, které doufám mi pomůžou do mé další cesty zpíváním. A hlavně jsme tam fakt byli všichni bezva parta, ty lidi mi budou všichni chybět!
Kdo tě v soutěži nejvíce podporoval? Kdo byl tvojí největší oporou?
Moje rodina! To je ta největší opora, kterou mám, pak kamarádi, přátelé a i ostatní soutěžící, jak jsem již říkala, byli a jsme dobrá PARTA!
Co by si vzkázala svým fanouškům?
Moc Vám děkuji, za to že jste mě podporovali a že jste mi posílali hlasy. Moc si toho Vážím! Je mi líto, že Vám už nemohu dál zpívat v soutěži, ale určitě vám to vynahradím, tím že se pokusím vydat CD a tím že Vám budu zpívat na různých akcích!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám můj blog?

ano
ne

Komentáře

1 tibik tibik | 19. května 2008 v 23:08 | Reagovat

ahoj,jsi super a taky moc hezká pls muzes mi napsat tvoje icq ad muzeme dat pokec pls.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama