X Factor: Prospěchářka Nývltová: ,,Švadlenku" zná u nás každý!

22. května 2008 v 8:45 | míša |  ♥ Bulvár :-)

Finalistka soutěže X Factor Kamila Nývltová (18) opustila soutěž v kole Noc oživlých legend. Super.cz se podařilo získat exkluzivní informace z jejího soukromí a bývalá svěřenkyně Ondřeje Soukupa (57) rozhodně není takový andílek, jak vypadá!


Kamila NývltováKamila se svým přítelem Ondrou. (foto libimseti.cz/
"Kamila je hlavně pod tlakem své maminky Ivety, která chce, aby její dcera byl slavná za každou cenu. Ve Rtyni v Podkrkonoší má školu pro mažoretky, kde samozřejmě vystupovala i Kamila. Už odmala se ji snažila všude protlačit," prozradil Super.cz zdroj blízký Nývltové.
A to ještě není všechno! "Iveta Nývltová dříve pracovala jako asistentka v modelingové agentuře paní Pražákové, která naslibovala mladým dívkám nafocení booků a po tom, co od nich vybrala peníze, žádné fotky nevznikly," rozčiluje se jedna z poškozených.
Kamila se v soutěži X Factor dostala až do finále a přesto, že se chvílemi spekulovalo o jejím vítězství, Gábina Osvaldová nakonec byla tou, která Kamilu ze soutěže vyloučila a dala přednost ALL X.
"Nečekala jsem, že se dostanu tak daleko. Rodina i přítel stojí při mně a uvidíme, co bude dál," nechala se těsně po vypadnutí slyšet Kamila. Jenže spolužáci ze školy tvrdí něco jiného. "Její kluk Ondra Sádovský ji pěkně pomlouval, než s ní začal chodit. Teď se sice tváří spokojeně, ale stejně mají oba na seznamce inzeráty, kde vystupují pod přezdívkami Kamusinaa a Grease," tvrdí dále zdroj.Oficiální stránky X Faxtoru představují Kamilu jako studentku střední průmyslové školy oděvní. "Nedávno Kamila odmaturovala, a pokud mezi místními řeknete někde slovo ,švadlenka', hned se ví, o koho jde," tvrdí místní obyvatelé o dívce, která je stejně jako Lucie Bílá vyučená švadlena. Jestli to ale dotáhne tak daleko jako naše desetinásobná Slavice, je otázkou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byl/a si tady?

klikni 100% (72)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama