Na Osvaldovou jsem nevlítla, příznává Nývltová

17. května 2008 v 12:23 | míša |  ♥ Bulvár :-)
Kamila Nývltová

Praha - Před týdnem opustila X-Factor Kamila Nývltová. Zpěvačka Aktuálně.cz prozradila, co bude dělat dál.
Minulou neděli o jejím osudu rozhodla Noc legend. I když publikum mladé zpěvačce ze "stáje Ondřeje Soukupa" potleskem ukázalo, že o ni v soutěži stojí, smsky ji nakonec poslaly do vyřazování "Kdo s koho". A Gábina Osvaldová pak "přímo domů".
V soutěži tak zůstává jediná ženská interpretka - Martina Pártlová. Ta patří právě do stáje Gábiny Osvaldové. Ondřej Soukup tak přišel o posledního koně ve svém týmu a zároveň v celém X-Factoru.
Ondřej Soukup, Kamila Nývltová a Jiří Zonyga
Jak se po X-Factoru změnil tvůj názor na soutěže?
Nijak výrazně, soutěže jsou dobrá věc. Asi už žádnou absolvovat nebudu, já už mám odsoutěženo. Už jako malá jsem se přihlásila do soutěže Slavíci ve školní lavici.
Skladbu Show Must Go On ti Ondřej Soukup víceméně vnutil, sám to přiznal v medailonku před vystoupením. Nelituješ toho zpětně, že ses k tomu nakonec nechala dotlačit?
Ondra je někdy tvrdohlavý, ale to já jsem taky. Přesvědčil mě, abych to zpívala, i když jsem nechtěla. Já jsem do toho šla, myslím, že jsem to nezazpívala špatně, ale lidi to asi hodně srovnávali s Freddiem. Ta písnička byla velký risk. Vyříkali jste si to s Ondrou nějak? Kdepak! Já mu to nezazlívám, asi jsem to měla zpívat, asi to tak mělo být.
Čekala jsi, že v neděli vypadneš?
Ze začátku jsem měla jenom takový pocit, ale po polovině jsem věděla, že ve finále určitě nebudu. I proto, že mi je jasné, že holky raději podporují kluky, že zpěvačkám se moc hlasy neposílají.
A jaký to byl pocit - stát před těmi "katy"?
Pořád jsem si říkala, že bych ještě mohla postoupit do toho dalšího kola. Ale když Gábina začala mluvit o All X, věděla jsem, že nejdu dál.
Co ti problesklo hlavou jako úplně první poté, co Gábina doopravdy řekla tvé jméno?
Já nevím. Nebyla jsem schopna myslet. Měla jsem pocit, že nastal naprostý konec. Do očí se mi valily slzy a připadalo mi, že jsem se podruhé ve Kdo s koho snažila naprosto zbytečně. Ale myslím, že jsem odešla s čistým štítem. Že se nemusím stydět za to, jak jsem to zazpívala.
Jak ses cítila, když tě vyřadili?
Bylo mi to líto. Byla jsem naštvaná. Ale to, abych na Gábinu vlítla a řekla: "Bože ty jsi strašná, proč mě tady vyhazuješ?!" tak to vůbec ne!
Chtěla bys být zpěvačkou na plný úvazek?
To ne! Nechtěla bych být v každém pořadu nebo v každé... estrádě. Chtěla bych, aby to bylo všeho s mírou. A abych měla taky nějaký soukromý život.
Kamila Nývltová
Máš nějaký pěvecký vzor?
Určitě. Christina Aguillera, Pink.
Pro mnohé jsi byla "ta příliš muzikálová Kamila", opravdu víc inklinuješ k muzikálu?
Od září jdu na muzikálové herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka, na přijímačkách jsem byla druhá. Tak si udělej obrázek sám . Ale nechtěla bych se na celý život zahrabat v muzikálech. Chtěla bych dělat i něco jiného, taneční muziku, R'n'Bčko. Na muzikálech mě baví, že se tam zpívá i tančí. Taky mě láká vystupovat na jevišti a něco hrát, nějaký děj.
Jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti s tancováním?
Učím třetím rokem hip hop, dělala jsem scénické tancování, moderní tanec... prošla jsem úplně vším.
Poznávají tě lidi na ulici? Dávají ti to najevo?
Otáčejí se, jeden kluk dokonce nedávno zakopnul. Já se totiž za nimi taky vždycky otáčím. Jsem zvědavá, jestli se opravdu koukají na mě. Ale není to zas tak strašné.
Užíváš si to?
To nemůžu říct. Já si pořád připadám stejná. V Praze je hodně lidí a spíš zapadnu. Myslím, že když přijdu k nám do Rtyně, což je třítisícové město, tak se možná budou otáčet trochu víc.
Co kamarádi a spolužáci, nezávidí ti tvůj úspěch?
Holky z tanečáku mi fandí a podporují mě. Takže o závisti nemůže být ani řeč. No a ve škole je to zase naopak. Když jsem tam přišla, pár lidí mě pozdravilo a jinak se se mnou moc nebavili. Bylo mi to líto, já jsem přece pořád ta samá Kamila.
Co ti X-Factor vzal?
Vzal mi ten můj život předtím, kamarády, školu... Ale teď se k tomu zase pomalu vracím. A taky mi trochu vzal soukromí. To, co se psalo v bulvárech, byly neuvěřitelné výmysly.
Jaký byl ten největší z nich?
Že spím s celou televizí kromě Václava Tittelbacha.
Ovlivnila Leošova aféra poslední finálový večer?
Ne, myslím, že ne. Ono to do neděle trochu odeznělo. Navíc jsme si všichni mysleli, že to je lež a nějak jsme to neřešili. Spíš jsme si z toho dělali legrácky.
Když budeme hodně optimističtí - co kariéra v zahraničí?
No jasně, že bych chtěla i venku, ale stojím nohama na zemi. Hrozně málo lidem se naskytne možnost prorazit v zahraničí.
A co aspoň studium v zahraničí?
Taky bych chtěla. Hlavně zlepšit tu angličtinu, kterou mi vyčítali.
Co plánuješ v nejbližších dnech, týdnech, měsících?
Hlavně odpočívat. I když jen týden. A pak už mám nějaká vystoupení. A strašně se těším k moři, to je můj plán. Tedy, aspoň doufám, že mi to vyjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám můj blog?

ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama